ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ

İmalat, Satış ve Montaj Hizmeti gibi faaliyetlerimizle hizmetinizdeyiz.

image
image
image
image
image
image
image

 

Evlerin merdivenlerinde, teraslarında, balkonlarında ve yapıların daha birçok bölümünde uygulanan, emniyeti sağlayan ve ortama hoş bir görünüm katmak amacı ile yapılan dekorasyon malzemesine korkuluk denilmektedir. Alüminyum profillerin kullanılması ile yapılan korkuluklara ise alüminyum korkuluk denmektedir. Korkuluk kelimesi küpeşte kelimesi ile aynı anlama gelmektedir.
 
Sektör içerisinde kendini hep ileride görerek, yenileyen, kolay uygulanabilir modern tasarımlar ortaya koyan firma geçen her gün kendini yenilemeyi sürdürmektedir.
 
Alüminyum korkuluk sistemleri konusunda imalat, satış ve montaj hizmeti gibi faaliyetler Selvi Yapı tarafından verilmektedir. Kaliteli ürünler imal edebilmek için yeni ve modern makine teknolojileri kullanılmaktadır. Her türlü küpeşte ve sarf malzemeleri temin edilmektedir. Özel ölçülerde ürün imalatı yapılmakta olup, yapıya göre farklı tasarımlar üretilmektedir. Her kesimin ihtiyacına ve zevkine yönelik ekonomik çözümler sunulmaktadır.
  
Hızlı değişen ve gelişen yapı sektöründe Yeni Nesil Korkuluk Sistemleri “alurail”, yüksek imalat kabiliyeti  ile hızlı bir gelişim göstermiş; Dairesel (Neutron), Kare-Dikdöertgen (Proton) ve son olarak da Oval-Elips(Electron) Sistemlerini eksiksiz bir şekilde tasarlayarak yapıların korkuluk sistemlerindeki yeni ve değişen yüzü olmuştur.  Electron Serisi ile sektöre yeni bir soluk kazandıran alurail, bu sistemin sahip olduğu özgün tasarım, modern çizgi, uygulama kolaylığı, ekonomik yapı gibi özellikleri ile fark yaratmaktadır.

Alüminyum Korkulukların Avantajları

  • ☛ Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi yerlere güzel bir görünüm katmakta ve uzun ömürlü olarak yapıların değerini artırmaktadır.
  • ☛ Malzemelerin temizliği anlamında hiçbir bakım gerektirmemektedir. Yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Paslanmaya sebebiyet vermez ve korozyona son derece dayanıklıdır.
  • ☛ Son derece sağlam ve hafif bir malzemedir.
  • ☛ Her yapıya uygun teknolojiler sunmaktadır.
  • ☛ İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • ☛ Geri dönüştürülebilir doğayla dost bir üründür.