ŞİRKET PROFİLİMİZ

20 YILLIK TECRÜBEMİZLE PROFESYONEL HİZMETLER

1998 yılından itibaren  sektörün içinde yer alan Selvi Yapı, kurumsal bir yapı anlayışı ve değişim sinerjisi ile 2018 yılında SELVİ GRUP YAPI ALÜMİNYUM PVC İNŞAAT CAM TUR. TAŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak yolumuza devam etmekteyiz. Kullandığımız nitelikli malzemeler, inovasyon kabiliyeti, teknolojisi ile kalite standartları üstün, yüksek performanslı, bakımı kolay ürünler sunmaktayız. Ayrıca müşteri taleplerine hızla çözümler üreten servisi ile satış sonrası da başarılı bir hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz gerek yurt içinde, gerek yurt dışında bir çok projeye imza atmıştır. Değişen ve gelişen dünyada, modern yaşam standartlarına uygun, özgün tasarımların, yaşanılabilir alanlara dönüştürülmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden cephe giydirme açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve hız" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği değeri kazanmış, dış cephe sektöründe ilgi odağı haline gelmiştir.

 

MS ALÜMİNYUM markamız ile Bayisi Olduğumuz Rehau, Asaş, Inoutic, Pimapen ve Albert Genau gibi Sektörün öncü Markalarıyla, Siz değerli müşterilerimize Teknik ve Mimari kadromuzla Cephe Sistemleri, Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri, Cam Balkon ve Camlı Sürme Sistemleri, Ofis Bölme Sistemleri, Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Camlı Korkuluk Sistemleri, Panjur Ve Kepenk Sistemleri, Pvc Kapı Pencere Sistemleri, Kış Bahçesi, Pergole (Açılır Tavan) ve Özel Uygulamalar ile hizmet vermekteyiz.

 

Kalite Önceliğimizdir:

Selvi Yapı ürüne hizmete değer katan teknolojik yenilikleri takip eden, kurum içi eğitim ve kalite anlayışını benimsemiş, uzman kadroya sahip, kaliteli hizmeti müşterilerine ekonomik bir şekilde ulaştırmayı amaç edinmiş müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır.Misyonumuz; Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasında olan firmamız; cephe giydirme alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar elde etmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Vizyonumuz; Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız, tasarımları gerçeklerle buluşturan, noktasal ve detay çözümleriye güvenli ve yenilikçi mekanlar üretmektir.

Dürüstlük; Müşteri ve iş ortaklarına kendisinden beklenileni sunan, onları aldatmayan ve kandırmayan, proje öncesi ve proje sonrası bütün süreçlerde taahhüt ettiklerini titizlikle yerine getiren bir yönetim ve pratik anlayışını ifade eder.

Saygınlık; Gerçekleştirdiği projelerle sektöründe itibar gören bir firma olma çabasını yansıtır.

Sürdürülebilirlik; Gerçekleştireceği projelerde çevresel sürdürülebilirliği bozmayacak ve koruyacak fikirlere verdiği önceliği ifade eder.

Yenilik; Sektöründeki bölgesel ve evrensel gelişmeleri takip eden ve yön vermeye çalışan; projelerinde ise yenilikçi çözümlerini hayata geçiren bir bakış açısını ifade eder.

Hız; Uygulama hızının yanında, tedarik ve resmi prosedürlerdeki sistemli yönetim anlayışına ve hızına verdiği önemi ifade eder.

Kalite - Çevre - İSG Politikamız; Yaptığımız tüm projelerde; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği standartlarda, maksimum seviyede uygulamayı, Mühendislik ve Mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitemizi sürekli arttırmayı, İşi söz verilen zamanda teslim etmeyi, Her seviyedeki profesyonel çalışanlarımız ile projelerimizi sürdürürken, periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerimizi sürekli güncel kılmayı, Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) riskleri ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi, Güvenli çalışma alanları yaratarak gerek ofislerimiz gerekse şantiyelerimizin iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmeyi, Doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt ederiz.
  • ☛ Özel olarak seçilmiş ürün yelpazesiyle tüketicisini kaliteli ve erişilebilir fiyatlar ile buluşturmak.
  • ☛ Sektöründe, dünyada bilinen evrensel bir marka olmak, geçmişten gelen güçlü markasını pekiştirmek. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • ☛ Sağlıklı, hijyenik ve çevreye duyarlı ürünleri ile global standartlar seviyesinde üretim gerçekleştirmek.
  • ☛ Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak.
  • ☛ Uzun süreli ve düzenli Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmek, sosyal sorumluluk bilincini tüm çalışanları ile paylaşmak.
  • ☛ Çalışanlarını ve iş ortaklarını modern iş dünyasındaki değişimler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, gerekli eğitim imkanlarını sağlamak.
  • ☛ İnşaat sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.
image

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Dünya ve Türkiye'de Kalitesini İspatlamış Markalarla Çalışıyoruz.